ERA-8ARB2052V
MFR.Part #
ERA-8ARB2052V
JLCPCB Part #
C4064050
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS