ERA-6VEB3570V
MFR.Part #
ERA-6VEB3570V
JLCPCB Part #
C3918588
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS