ERJ-U08F52R3V
MFR.Part #
ERJ-U08F52R3V
JLCPCB Part #
C1013558
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS