RN73H2BTTD8062C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8062C10
JLCPCB Part #
C2569478
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS