KTR18EZPF4531
MFR.Part #
KTR18EZPF4531
JLCPCB Part #
C2086193
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS