ERJ-U06F4752V
MFR.Part #
ERJ-U06F4752V
JLCPCB Part #
C1859439
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS