ERA-2VEB1582X
MFR.Part #
ERA-2VEB1582X
JLCPCB Part #
C6944469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS