ERJ-U03F45R3V
MFR.Part #
ERJ-U03F45R3V
JLCPCB Part #
C1013170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS