ERJ-UP3D1961V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1961V
JLCPCB Part #
C1870095
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS