ERJ-U03F14R7V
MFR.Part #
ERJ-U03F14R7V
JLCPCB Part #
C1013265
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS