ERJ-B1CFR024U
MFR.Part #
ERJ-B1CFR024U
JLCPCB Part #
C4289372
Description
-55℃~+155℃ 24mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS