ERJ-U02F5111X
MFR.Part #
ERJ-U02F5111X
JLCPCB Part #
C1858814
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS