ERJ-U02D1301X
MFR.Part #
ERJ-U02D1301X
JLCPCB Part #
C4213194
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS