ERJ-S1TD8252U
MFR.Part #
ERJ-S1TD8252U
JLCPCB Part #
C1711970
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS