ERA-8ARB3571V
MFR.Part #
ERA-8ARB3571V
JLCPCB Part #
C4287873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS