ERJ-S14F1802U
MFR.Part #
ERJ-S14F1802U
JLCPCB Part #
C2140011
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS