ERJ-S08D20R5V
MFR.Part #
ERJ-S08D20R5V
JLCPCB Part #
C4326272
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS