ERJPB3B1201V
MFR.Part #
ERJPB3B1201V
JLCPCB Part #
C413722
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS