ERJ-S06J110V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S06J110V
JLCPCB Part #
C2112808
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS