ERJ-S06J150V
MFR.Part #
ERJ-S06J150V
JLCPCB Part #
C2106022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS