ERJ-S06F5233V
MFR.Part #
ERJ-S06F5233V
JLCPCB Part #
C4178786
Description
-55℃~+155℃ 125mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS