ERJ-PA3D6341V
MFR.Part #
ERJ-PA3D6341V
JLCPCB Part #
C7274092
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS