ERJ-H3QF1R13V
MFR.Part #
ERJ-H3QF1R13V
JLCPCB Part #
C7184405
Description
-55℃~+175℃ 1.13Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS