ERJ-S06F2320V
MFR.Part #
ERJ-S06F2320V
JLCPCB Part #
C4163674
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS