ERA-8KRB1153V
MFR.Part #
ERA-8KRB1153V
JLCPCB Part #
C6191441
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS