ERJ-S03D3091V
MFR.Part #
ERJ-S03D3091V
JLCPCB Part #
C4319837
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS