ERJ-S03D2323V
MFR.Part #
ERJ-S03D2323V
JLCPCB Part #
C2116535
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS