ERA3AEB223V
MFR.Part #
ERA3AEB223V
JLCPCB Part #
C445636
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS