ERJ-PM8F1074V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PM8F1074V
JLCPCB Part #
C6244150
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS