ERJ-U02D1303X
MFR.Part #
ERJ-U02D1303X
JLCPCB Part #
C4270868
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS