ERJ-PM8F1474V
MFR.Part #
ERJ-PM8F1474V
JLCPCB Part #
C6035109
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS