ERJ-PB6B5232V
MFR.Part #
ERJ-PB6B5232V
JLCPCB Part #
C4085353
Description
-55℃~+155℃ 200mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS