EXB-V8V100GV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-V8V100GV
JLCPCB Part #
C7275326
Package
1206
Description
10Ω 4 62.5mW 8 ±2% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS