ERJPA2J913X
MFR.Part #
ERJPA2J913X
JLCPCB Part #
C542925
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS