ERJ-U03D1151V
MFR.Part #
ERJ-U03D1151V
JLCPCB Part #
C2126157
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS