ERJ-PA2F3743X
MFR.Part #
ERJ-PA2F3743X
JLCPCB Part #
C3917612
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS