ERA-2AEB5230X
MFR.Part #
ERA-2AEB5230X
JLCPCB Part #
C2089572
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS