ERJ-PA2F1743X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1743X
JLCPCB Part #
C4292050
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS