ERJ-PA2F2261X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2261X
JLCPCB Part #
C3936967
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS