ERJ-P06F2801V
MFR.Part #
ERJ-P06F2801V
JLCPCB Part #
C4172487
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS