ERJ-P08F2743V
MFR.Part #
ERJ-P08F2743V
JLCPCB Part #
C4158072
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS