2SEPC470MZ
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
2SEPC470MZ
JLCPCB Part #
C1578702
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 209mA@120Hz 2V 2mm 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 7mΩ 9mm Polymer ±20% 插件,D5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS