ERJP06F9103V
MFR.Part #
ERJP06F9103V
JLCPCB Part #
C543602
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS