ERJ-P06F4752V
MFR.Part #
ERJ-P06F4752V
JLCPCB Part #
C4143844
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS