ECW-H10223HV
MFR.Part #
ECW-H10223HV
JLCPCB Part #
C3785436
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 22nF ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS