ERA-1AEB6490C
MFR.Part #
ERA-1AEB6490C
JLCPCB Part #
C2132663
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS