ERJ-P06F46R4V
MFR.Part #
ERJ-P06F46R4V
JLCPCB Part #
C4219574
Description
-55℃~+155℃ 46.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS