EEUED2G100
MFR.Part #
EEUED2G100
JLCPCB Part #
C713358
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 120mA@120Hz 20mm 400V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS