ERJ-P06F2871V
MFR.Part #
ERJ-P06F2871V
JLCPCB Part #
C4170651
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS