ERZ-V05D151
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-V05D151
JLCPCB Part #
C1527925
Package
Plugin
Description
125V 150V 300pF@1kHz 6.5J 800A 95V 插件 Varistors ROHS